Obsługa klienta

Zwroty i reklamacje

Anulowanie zamówienia

Dopóki zamówienie nie zostało wysłane, masz możliwość jego anulowania. Napisz do nas na hello@smugistudio.com, a my zwrócimy Ci pieniądze. Zwrot należności zajmuje nam maksymalnie 7 dni licząc od dnia anulacji zamówienia.

 

Zwrot zamówienia

Zwrotu możesz dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Zgłoś nam chęć dokonania zwrotu w tym czasie, a po otrzymaniu produktów z powrotem, oddamy Ci pieniądze. Nie musisz podawać przyczyny zwrotu, jednak produkt musi być w nienaruszonym stanie. W przypadku zwrotów, klient sam ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot należności zajmuje nam maksymalnie 7 dni licząc od dnia otrzymania paczki zwrotnej.

 

Reklamacja zamówienia

Przykro nam, że zamówienie nie spełnia Twoich oczekiwań. Prześlij nam na hello@smugistudio.com szczegóły na temat uszkodzonego produktu i nie zapomnij dołączyć zdjęć, na których widać szkodę, a my jak najszybciej postaramy się zweryfikować, co się stało. W zgłoszeniu reklamacyjnym Kupujący powinien podać szczegóły reklamacji, w szczególności jaki towar reklamuje, kiedy wada została zauważona, jak również okoliczności uzasadniające reklamację. W zależności od usterki, prześlemy Ci nowy egzemplarz lub zwrócimy Ci pieniądze lub możesz złożyć oświadczenie o obniżenie ceny z powodu wady towaru.

Zwracane lub reklamowane produkty zapakuj bezpiecznie i odeślij na poniższy adres:
SMUGI STUDIO Ewa Krężelewska
ul. Borkowa 28
05-840 Brwinów

Zwrot należności zajmuje nam maksymalnie 7 dni licząc od dnia pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. Rozpatrzenie reklamacji zajmuje do 14 dni licząc od dnia otrzymania zgłoszenia wraz z dowodami, ukazującymi szkodę. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, koszty dostawy uszkodzonego produktu na powyższy adres ponosi Smugi Studio.